• Grafik Komputerowy (DTP)/ Dział Marketingu
    Umowa: Pełny etat | Miejsce pracy: Jędrzejów | Data dodania oferty 2022-06-20

    Zadania
    • Przygotowywanie prezentacji produktowych , prezentacji firmowych, handlowych, marketingowych, etc.
    • Przygotowywanie projektów do wydruku
    • Modyfikowanie dotychczasowych projektów
    • Przygotowywanie materiałów promocyjnych, marketingowych
    • Uczestniczenie w tworzeniu materiałów wspierających sprzedaż
    • Współpraca z klientami w zakresie przygotowania opakowań dla marek własnych i brandu
    • Współpraca z drukarniami / agencjami
    Oczekujemy
    • Znasz dobrze programy Adobe Ilustrator / Adobe InDesign / Adobe Photoshop
    • Umiesz tworzyć projekty do wydruku
    • Twoim dodatkowym atutem będzie doświadczenie w tworzeniu opakowań
    • Znasz język angielski lub niemiecki / obligatoryjnie wymagany j. angielski
    • Dbasz o jakość tworzonych produktów graficznych
    • Masz wysokie poczucie estetyki, kreatywności, terminowości oraz umiejętności pracy w zespole
    • Dbasz o spójność wizerunkową tworzonych materiałów
    • Jesteś kreatywny w samodzielnym projektowaniu
    Oferujemy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pracę w młodym, ambitnym i nastawionym na rozwój zespole
    • Stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem w swojej branży
    • Możliwość realizacji ciekawych projektów i dużą swobodę w działaniu
    • Konkretne i wymierne wsparcie rozwoju zawodowego
    • Udział w ciekawych, niepowtarzalnych projektach dla wiodących marek
    • Niezbędne narzędzia pracy
    W CV prosimy zamieścić: : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Znajdź nas
Ładowanie...