• Operator Maszyn Produkcyjnych
    Umowa: Pełny etat | Miejsce pracy: Jędrzejów | Data dodania oferty 2022-05-27

    Zadania
    • Przygotowanie maszyn do procesu produkcyjnego - ustawianie, przezbrajanie, korygowanie parametrów,
    • Prowadzenie procesu produkcyjnego - kontrola wyrobów, korygowanie ustawień, uzupełnianie materiałów,
    • Prace konserwatorskie oraz drobne prace mechaniczne,
    • Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą,
    • Przestrzeganie standardów produkcyjnych i jakościowych,
    • Utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy,
    Oczekujemy
    • Wykształcenie minimum średnie,
    • Umiejętności obsługi maszyn i urządzeń,
    • Zdolności techniczne i zmysł majsterkowicza,
    • Doświadczenia w pracach produkcyjnych mile widziane,
    • Skrupulatności i dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
    • Zaangażowania w pracę zespołu,
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
    Oferujemy
    • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Możliwość przeszkolenia na danym stanowisku,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Umowę o pracę
    W CV prosimy zamieścić: : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Znajdź nas
Ładowanie...