• Product Manager/ Dział Marketingu
    Umowa: Pełny etat | Miejsce pracy: Jędrzejów | Data dodania oferty 2022-06-20

    Zadania
    • Wdrażanie działań marketingowych ściśle wg polityki firmy
    • Wsparcie w procesie opracowywania strategii rozwoju produktu,
    • Koordynowanie procesu wdrożenia nowych produktów/ zmian w istniejącym asortymencie produktowym,
    • Harmonogramowanie prac wdrożeniowych i kontrola nad terminowym ich wykonywaniem,
    • Przygotowywanie działań promocyjnych we współpracy z innymi działami,
    • Wspomaganie w przygotowaniu i wdrożeniu efektywnej polityki cenowej,
    • Zbieranie i analizowanie danych dotyczących trendów, rynku, konkurencji oraz rekomendacje rozwoju kategorii,
    • Współpraca z działami zakupów, category management , promocji oraz sprzedaży.
    • Kreowanie nowoczesnej komunikacji i prezentacji dla brandu
    Oczekujemy
    • Samodzielnej osoby z inicjatywą w kreowaniu i prowadzeniu strategii marki
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min.1 rok,
    • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel i PowerPoint,
    • Doświadczenie w obszarze digital marketingu
    • Umiejętność przygotowywania prezentacji oraz redagowania tekstów – tzw. „lekkie pióro”,
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym sprawną komunikację,
    • Zdolności analityczne i umiejętność planowania pracy w oparciu o terminy,
    • Umiejętność pracy pod presją czasu,
    • Wielozadaniowość, nieszablonowe pomysły i energia do działania,
    • Otwartość na nowe wyzwania i inicjatywa w ich realizacji.
    Oferujemy
    • Realne i jasno określone cele oraz stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży działającej w Polsce i na rynkach zagranicznych. Codzienna praca w środowisku międzynarodowym,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, biuro w połączeniu z Home Office, mieszkanie służbowe dla osób dojeżdżającym
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B oraz pakiet niezbędnych narzędzi (samochód, komputer, telefon),
    • Pracę w ambitnym i dynamicznym zespole,
    • Możliwość zdobywania nowych umiejętności i doświadczeń, podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego, awansu.
    W CV prosimy zamieścić: : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Znajdź nas
Ładowanie...