• Specjalista Ds. Sprzedaży
    Umowa: Pełny etat | Miejsce pracy: Jędrzejów | Data dodania oferty 2022-06-20

    Zadania
    • Wsparcie dla zespołu handlowców (KAM) poprzez udział w codziennej pracy operacyjnej, ofertowaniu, uzupełnianiu dokumentacji handlowej i ofert promocyjnych oraz odpowiedzi na zapytania handlowe. Realizacja postanowień umów i warunków handlowych
    • Praca w obszarze kraj i EXPORT
    • Praca w obszarze e-commerce
    • Realizacja wyznaczonych KPI w zarządzanym kanale sprzedaży
    • Sporządzanie raportów handlowych, prezentacji, analiz cenowych i rentowności, P&L itp.
    • Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, konsumentów, działań konkurencji i wyników oferowanych produktów
    • Ścisła współpraca z Kadrą zarządzającą i z pozostałymi działami w Spółce oraz aktywne wsparcie dla Działu Sprzedaży Marketingu.
    • Możliwość dalszego rozwoju w kierunku współpracy i opieki nad obecnymi klientami i partnerami biznesowymi w obszarze – FMCG (sieci handlowe, drogerie, super, hipermarkety)
    Oczekujemy
    • Wykształcenie wyższe
    • Biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie – poziom B2 / warunek konieczny
    • Mile widziana znajomość dodatkowego języka np. j. niemieckiego lub j. rosyjskiego w mowie i piśmie
    • Biegła znajomość pakietu MS Office w tym program MS Excel
    • Dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych, prawo jazdy kat. B
    • Nastawienie na wynik i wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
    • Doskonała organizacja pracy własnej, wysokie zdolności komunikacyjne, negocjacyjne i prezentacyjne,
    • Proaktywne podejście do rozwiązywania powierzonych zadań, własna inicjatywa i kreatywność
    Oferujemy
    • Realne i określone cele oraz stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży działającej w Polsce i na rynkach zagranicznych. Codzienna praca w środowisku międzynarodowym.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe i motywujący system premiowy
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz pakiet niezbędnych narzędzi (komputer, telefon)
    • Pracę w ambitnym i dynamicznym zespole.
    • Możliwość zdobywania nowych umiejętności i doświadczeń, podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego, awansu.
    W CV prosimy zamieścić: : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Znajdź nas
Ładowanie...